אירועים בטבע

במהלך נדודיו מארוחה לארוחה שף נודד כבר ביקר כמעט בכל מקום בטבע בארץ בו ניתן לקיים אירוע שף פרטי. נשמח אם תאתגרו אותנו. בהתאם שף נודד בוחר יחד אתכם את המקום המושלם בטבע לקיום האירוע שלכם. כמה דוגמאות: ארוחה רומנטית עם נוף לים, אירוע למשפחה וחברים למרגלות מצדה בלב המדבר, חתונה בלב כרם, אירוע חברה על ראש הר. עם שף נודד תוכלו לבחור את המיקום האידיאלי עבורכם לקיום אירוע שף פרטי בטבע.

אירועים מיוחדים בטבע הוא שירות שנולד מהרצון שלנו להעניק ללקוחותינו את כל הנדרש על מנת ליהנות מאירוע מרגש במקום לבחירתם. מתוך אהבה לטבע ולשמחת חיים ובדגש על הקפדה ותשומת לב לפרטים הקטנים, מתוך הניסיון של שף נודד, ההבנה המקצועית לצרכיו של הלקוח נוכל לקיים כל אירוע, בכל מקום שתבחרו בטבע.

לא על האוכל לבדו

כשחושבים על אירוע בטבע צריך לקחת בחשבון את ההפקה. אירוע מיוחד בטבע מצריך הכנות מיוחדות: בהתאם למספר האורחים שיגיעו, העונה, אופי המקום בו יתקיים האירוע ועוד נדאג להביא איתנו ובתיאום אתכם ריהוט מתאים, כלי אוכל והגשה, תאורה ואמצעי חימום\קירור, מוזיקה וכו'.

מה בתפריט?

לצד האווירה המשגעת שמתקבלת מקיום אירוע מיוחד בטבע, שף נודד ישמח להמליץ לכם על תפריט שיתאים לעונה, למקום שתבחרו לקיים את האירוע ולהעדפות שלכם. אנחנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם טריים ומקומיים מהאיכות הגבוהה ביותר. שתפו אותנו בחלומות הקולינריים שלכם ושף נודד יגשים לכם אותם.